Pakalpojumi

Sniedzam plašu materiālu sagatavošanas klāstu. Ar augstu atbildības sajūtu un pieredzi sagatavosim meteriālu atbilstoši jūsu prasībām un vajadzībām.
Metāla velmējumu garināšana

Metāla velmējumu garināšana

Garinām materiālus pēc klienta pieprasītās specifikācijas vai maksimāli tuvu tai. Lielākoties metāla velmējumu stangas ir 12 vai 6m garas. Pēc speciāla pasūtījuma var iegādāties un vēlāk sagarināt arī līdz 18m garus tērauda profilmateriālus. Griešana tiek īstenota ar abrazīvo ripu, lentzāģi vai autogēnu (gāzes degli).

Detaļu izgriešana

Detaļu izgriešana

Iespējams izgriezt specifiskas detaļas. Galvenokārt šis pakalpojums attiecināms uz tērauda lokšņu griešanu. Lokšņu materiāli tiek piegriezti ar industriālo metāla giljotīnu, lāzeru, plazmu. Pēc pasūtījuma iespējams griezt arī alumīnija, nerūsējošā tērauda lokšņu materiālus. Griešanas iespējas no 0.5mm līdz 150mm. Vēlams klienta rasējums.

Armatūras liekšana

Armatūras liekšana

Piedāvājam armatūras liekšanu uz darbagalda. Iespējams izgatavot armatūras locījumus no stiegrām ar diametru no 6 līdz 32 mm. Populārākie izstrādājumi ir armatūras aptveres, L veida detaļas, C veida skavas, U veida skavas u.c. Vēlams klienta rasējums.

Urbšana

Urbšana

Nodrošinām urbšanas pakalpojumu tērauda profilos un lokšņu materiālos. Iespējams veidot urbumus, kā ar stacionāro urbjmašīnu, tā arī ar magnētisko kroņurbi/frēzi. Mūsu pieredze ļauj realizēt arī tādas būvnieku kaprīzes, kā garenveida urbumi (ar plazmu vai lāzeru) un liela izmēra urbumi flančos vai lokšņu veidgabalos. Vēlams klienta rasējums.