Par mums

Misija un vīzija

SIA Metāla Alianse ir Vidzemes uzņēmums ar 18 gadu pieredzi metāla tirdzniecībā, metālapstrādē un būvniecībā. Uzņēmuma pamatvērtības ir kvalitāte, ātrums un individuāla pieeja.

Misija. Turpinot darbību izvēlētajā virzienā, Metāla Alianse attīsta metāla velmējuma tirdzniecību visā Latvijā, patstāvīgi paaugstinot uzņēmuma darbinieku prasmes un klientu apkalpošanas līmeni, kā arī palielina savu ietekmi starp nozares uzņēmumiem.

Vīzija. Uzņēmums pārdod klientiem metāla velmējumus ar pilnu servisu, kas ietver sevī materiālu pasūtīšanu, ātru un kvalitatīvu materiālu apstrādi un piegādi. Kā arī augstu atbildības un pienākuma apziņu no uzņēmuma darbiniekiem.

Specializācija

 

 

Zīmols Metali.lv specializējas mētāla tirdzniecībā, piedāvājot plašu metāla sortimentu, gan tīmekļa vietnē, gan ārpus tās.

Iespējams pasūtīt konstrukciju tēraudu, leģētos tēraudus, nerūsējošā tērauda, alumīnija, bronzas un citu specifisku materiālu izstrādājumus. Piedāvājam arī dažādus metālapstrādes pakalpojumus - griešanu, urbšanu, armatūras un tērauda stieņu locīšanu, profilmateriālu garināšanu, kā arī individuālu pasūtījumu izgatavošanu.

Pateicoties pieredzei, sadarbības partneru lokam un operatīvai loģistikai, nodrošinām izdevīgu metāla piegādi visā Latvijas teritorijā.

Būvniecība

 

 

 

Zīmols Metāla Alianse – būvniecība specializējas rūpniecisko, administratīvo un civilo ēku būvniecība, kā arī renovāciju un rekonstrukciju darbos. Plašāk skatīt mājaslapu - metalaalianse.lv

Ir radušies jautājumi un vēlies, lai mēs Jums atzvanām?
Atstājiet savu telefona numuru un mēs Jums atzvanīsim darba laikā: