Pakalpojumi

Sniedzam plašu materiālu sagatavošanas klāstu. Ar augstu atbildības sajūtu un pieredzi sagatavosim meteriālu atbilstoši jūsu prasībām un vajadzībām.
Metāla velmējumu garināšana

Metāla velmējumu garināšana

 

Garinām materiālus pēc klienta pieprasītās specifikācijas vai maksimāli tuvu tai. Lielākoties metāla velmējumu stangas ir 12 vai 6m garas. Griešana tiek īstenota ar abrazīvo ripu, lentzāģi vai autogēnu (gāzes degli).

Detaļu izgriešana

Detaļu izgriešana

 

 Iespējams izgriezt specifiskas detaļas. Galvenokārt šis pakalpojums attiecināms uz tērauda lokšņu griešanu. Lokšņu materiāli tiek piegriezti ar industriālo metāla giljotīnu, lāzeru un plazmu (abi ir ārpakalpojumi). Pēc pasūtījuma iespējams griezt arī alumīnija, nerūsējošā tērauda lokšņu materiālus. Griešanas iespējas no 0.5mm līdz 150mm. Vēlams klienta rasējums.

Armatūras liekšana

Armatūras liekšana

 

Piedāvājam armatūras liekšanu uz darbagalda. Iespējams izgatavot armatūras locījumus no stiegrām ar diametru no 6 līdz 32 mm. Populārākie izstrādājumi ir armatūras aptveres, L veida detaļas, C veida skavas, U veida skavas u.c. Vēlams klienta rasējums.

Urbšana

Urbšana

 

Nodrošinām urbšanas pakalpojumu tērauda profilos un lokšņu materiālos. Iespējams veidot urbumus, kā ar stacionāro urbjmašīnu, tā arī ar magnētisko kroņurbi/frēzi. Mūsu pieredze ļauj realizēt arī tādas būvnieku kaprīzes, kā garenveida urbumi ar plazmu vai lāzeru (abi ir ārpakalpojumi) un liela izmēra urbumi flančos vai lokšņu veidgabalos. Vēlams klienta rasējums.

Plazmas griešana metāla

Plazmas griešana metāla

 Metālapstrādes jomā griešanas ar plazmu pakalpojumi ir iekarojuši popularitāti, pateicoties šīs metodes ekonomiskumam un ātrajai darbu veikšanai. Tehnoloģijas būtība ir šāda: tiek padots saspiests augstspiediena gaiss, elektrodi veido elektrisko loku, kurš, mijiedarbojoties ar gaisu, tiek pārveidots plazmā – jonizētā augstas temperatūras gāzē.

Izstrādājumi no nerūsējošā tērauda

Izstrādājumi no nerūsējošā tērauda

Izstrādājumiem no nerūsējošā tērauda – detaļām, konstrukcijām, mēbelēm – salīdzinājumā ar citiem metālisko materiālu veidiem piemīt augsts uzticamības līmenis un ilgstošs ekspluatācijas laiks. Mūsu uzņēmums piedāvā iegādāties gan gatavus produktus, gan izstrādājumus no nerūsējošā tērauda pēc pasūtījuma – sākot ar sadzīves priekšmetiem līdz pat jebkādas sarežģītības, tostarp arī nestandarta, rūpnieciskajām konstrukcijām pēc jūsu rasējumiem un skicēm.

Metāla loksnes

Metāla loksnes

 

Lai iegūtu kvalitatīvu dzelzs loksni, tiek pielietotas karstā vai aukstā velmējuma tehnoloģijas, pēc kurām tiek veikta termiskā apstrāde un materiāla virsmas cinkošana, lai aizsargātu to pret koroziju un kaitīgiem ārējiem faktoriem. Karstvelmētas loksnes biežāk izmanto mašīnbūvē iekšējo detaļu ražošanai, kā arī profila metālkonstrukciju būvniecībai.

Dažāda metāizstrādājumu griešana

Dažāda metāizstrādājumu griešana

Metāla mehāniskā griešana ir izstrādājumu apstrāde, izmantojot disku un prešu grieznes, ripzāģi, giljotīnu, urbšanas un citus mehāniskos instrumentus.

Lokšņu metāla urbšana

Lokšņu metāla urbšana

Urbšana lokšņu metālā tiek veikta ar īpašiem urbjiem, kuri izveido nepieciešamā dziļuma un diametra caurumus.

Ir radušies jautājumi un vēlies, lai mēs Jums atzvanām?
Atstājiet savu telefona numuru un mēs Jums atzvanīsim darba laikā: