Metāla loksnes

Lai iegūtu kvalitatīvu dzelzs loksni, tiek pielietotas karstā vai aukstā velmējuma tehnoloģijas, pēc kurām tiek veikta termiskā apstrāde un materiāla virsmas cinkošana, lai aizsargātu to pret koroziju un kaitīgiem ārējiem faktoriem. Karstvelmētas loksnes biežāk izmanto mašīnbūvē iekšējo detaļu ražošanai, kā arī profila metālkonstrukciju būvniecībai. Auksti velmētas pielieto automobiļu korpusu, dažādu ierīču ražošanā, kā arī būvniecībā. Cena par lokšņu metālu (tērauds) ir atkarīga no izstrādājuma biezuma, sakausējuma tipa, apstrādes. Mūsu uzņēmums piedāvā mazumā iegādāties augstas kvalitātes lokšņu metālu par izdevīgu cenu, un pieredzējuši speciālisti piemeklēs nepieciešamo lokšņu velmējumu atbilstoši visām jūsu prasībām.

Izgatavošanai un tai sekojošajai metāla loksnes pārdošanai var tikt izmantots standarta tērauds, krāsainie metāli un dažādi sakausējumi. Pirms konkrētiem mērķiem paredzētas metāla loksnes iegādes ir nepieciešams saprast, kādi tās veidi eksistē mūsdienu ražošanā.

Gludā

Tiek ražota no dažāda biezuma tērauda, loksnes virsma tiek krāsota. Plānie izstrādājumi tiek izmantoti ikdienas būvniecībā, vidējie – ēku apdares veikšanai, biezākie – fasāžu apšūšanai. Ekspluatācijas gaitā nepieciešama papildu krāsošana.

Gludā cinkotā

Cinka pārklājums aizsargā izstrādājumu pret koroziju, temperatūras svārstībām un tiešajiem saules stariem. Pieejama lokšņu metāla cena, ilgstošs ekspluatācijas termiņš un tālākas apstrādes iespējas – tā galvenās priekšrocības. Tiek pielietots jumta darbos, norobežojumu, starpsienu un citu metāla konstrukciju izgatavošanā, kā arī medicīnas un mašīnbūves nozarēs.

Perforētā

Gluda loksne, kurai ir kvadrāta, apļa vai taisnstūra formas caurumi. Tiek izmantota fasāžu dekorēšanai, būvniecības konstrukciju celšanai, ventilācijas un apkures sistēmās. Mēbeļu ražošanai un interjera apdares darbiem biežāk izmanto perforētu alumīnija loksni.

Nerūsējošā

Karstumizturīgs, izturīgs, plastisks materiāls, kas nepakļaujas korozijai un ķīmiskajai iedarbībai. Pie mums ir iespējams iegādāties augstas kvalitātes loksni no nerūsējošā tērauda tā tālākai izmantošanai būvniecībā – grīdas segumu, tirdzniecības iekārtu, ārējās un iekšējās apdares ražošanā, kā arī medicīnas, pārtikas un rūpniecības nozarēs.

Dekoratīvā

Dekoratīvā nerūsējošā loksne tiek piedāvāta vairākos veidos: rievota ar padziļinājumiem, spoguļu ar glancētu atstarojošo virsmu, slīpēta vai ar tekstūru. Tiek izmantota kā dekors iekštelpās, ārā reklāmu konstrukciju, sadzīves tehnikas, medicīnisko iekārtu ražošanai. Cena par tērauda loksni ir atkarīga no dekoratīvā virsmas pārklājuma sarežģītības.

Gofrētā

Ražošanai tiek izmantots auksti velmēts cinkots tērauds. Gofrētā loksne ir aktuāla būvdarbos, privāto māju būvju un rūpniecisko objektu jumtu segumos, ēku sienu ārējā apšūšanā, norobežojumos, paneļu konstrukcijās.

Nopirkt metāla loksni par mazumtirdzniecības cenu plašā sortimentā ir iespējams, noformējot pasūtījumu mūsu mājaslapā. Visas preces tiek ražotas atbilstoši apstiprinātajiem valsts standartiem. Mēs garantējam mūsu izstrādājumu augstu kvalitāti, kā arī varam piedāvāt papildu materiāla apstrādes pakalpojumus, piemēram, metāla loksnes piegriešanu.

 

Lokšņu metāla apstrāde, kuru veic mūsu uzņēmuma speciālisti, tiek veikta ar speciālām inovatīvajām iekārtām, kuras ļauj īpaši precīzi un īsos termiņos izpildīt jebkādus tehnoloģiskos uzdevumus. Mūsdienu darbagaldi ļauj samazināt cilvēka līdzdalību darba procesā, attiecīgi samazinot iespējamās kļūdas. Materiālu apstrādei ir vairāki posmi, kuri sevī ietver:

 

  • loksnes piegriešanu pēc noteiktā rasējuma;
  • ciršanu – daļu atdalīšana pa ārējām kontūrām;
  • metāla griešanu dažādu formu un izmēru daļās;
  • caurumu izsišanu vai perforēšanu metāla plātnē – nepieciešamo izmēru un formas caurumu formēšanu;
  • liekšanu – nepieciešamās formas piešķiršanu loksnei bez materiāla dalīšanas;
  • metināšanu – elementu savienošanu vienotā konstrukcijā.

 

Atkarībā no pakalpojuma veida ar mūsu iekārtām apstrādājamās loksnes maksimālais izmērs sasniedz 3 metrus.

Ir radušies jautājumi un vēlies, lai mēs Jums atzvanām?
Atstājiet savu telefona numuru un mēs Jums atzvanīsim darba laikā: