Urbšana

Jebkādiem metāliskiem savienojumiem – ar bultskrūvēm, skrūvēm, kniedēm vai tapskrūvēm – detaļā ir nepieciešams izveidot caurumu. Atkarībā no pielietojuma urbums mēdz būt necaurejošs, caurejošs, paredzēts izvēršanai vai griešanai. Caurumu urbšanas metālā cena ir tieši atkarīga no materiāla cietības, biezuma un kvalitātes, kā arī no vēlamā cauruma diametra un dziļuma. Atkarībā no tehnoloģiskajiem uzdevumiem eksistē vairāki urbju veidi, kuriem piemīt savas konstruktīvās īpašības: cilindriski, koniski, pakāpjurbji, gredzenurbji, plakani un spirālveida formas, no cietiem sakausējumiem, kā arī kobalta un pagarinātie.

Urbšana lokšņu metālā tiek veikta ar īpašiem urbjiem, kuri izveido nepieciešamā dziļuma un diametra caurumus. Caurumu urbšanai ir vairāki veidi:

  • cilindriskas un cita veida formas;
  • pārurbšana – diametra palielināšana;
  • centrēšana – neliela dziļuma urbšana;
  • lokšņu materiāla caurejoša urbšana.

Lai apstrādes procesā nepieļautu metāla deformāciju, grates un šķembas, nepieciešams izmantot īpaši asinātus urbjus, kuriem ir skaidiņu atdalīšanas rievas. Tās samazina griešanas spēku un ātri atbrīvo caurumu no skaidām, tādā veidā neļaujot materiālam ātri sakarst, kas ir īpaši svarīgi plānām loksnēm.

Mūsu uzņēmums veic dažāda diametra un dziļuma urbšanu lokšņu sagatavēs jebkāda veida un biezuma izejmateriālos. Šī pakalpojuma cenu var noprecizēt pie mūsu menedžera, sazinoties pa norādīto tālruņa numuru.

Urbšana lokšņu metālā tiek veikta ar īpašiem urbjiem, kuri izveido nepieciešamā dziļuma un diametra caurumus.

Ir radušies jautājumi un vēlies, lai mēs Jums atzvanām?
Atstājiet savu telefona numuru un mēs Jums atzvanīsim darba laikā: